Wizyta Biskupa Andrzeja Dziuba w WTZ.

W dniu 28 września 2021 roku nasz Warsztat miał zaszczyt gościć Czcigodnego Biskupa Andrzeja Dziubę w asyście Ks. Proboszcza Parafii Św. Józefa Robotnika Józefa Staszewskiego.
Wizyta ta odbyła się we wtorkowy poranek w bardzo życzliwej i podniosłej atmosferze. Szanowni goście zostali przywitani przez Kierownika WTZ Piotra Pętlaka i Zastępce Prezesa Stowarzyszenia Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” Dariusza Krajewskiego. Następnie uczestnicy WTZ z Pracowni Ogólnorozwojowej przedstawili 10 zasad Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Biskup pobłogosławił całą społeczność Stowarzyszenia i Warsztatu oraz opowiedział o wierze i szacunku. Jego ekscelencja odniósł się do nazwy Stowarzyszenia ” Ja-Ty-My” i powiedział, że to właśnie MY tworzymy razem wspólnotę. Zwiedził też pracownie, gdzie przywitał i porozmawiał z każdym uczestnikiem.
To było bardzo wyjątkowe spotkanie, pełne przemyśleń i zadumy. Biskup otrzymał na pamiątkę tej niezwykłej wizyty ręcznie haftowany obraz. Na długo pozostanie ono w naszej pamięci.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *